• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

İletişim: Türkiye Ligleri - 3 -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Sayısı
2,799
Puanlar
0
E senin yöneticin de lig şaibeli dedi. Onu ne yapacağız dostum .
Herkes eleştiriyor işte, suçlu neden biz oluyoruz ? Ben benim yöneticim çok erdemli dedim mi, sen diyorsun dolaylı olarak çünkü.

Sizlere hak bize değil mi ?

Fenerbahçe lehine çok ciddi hatalar yapıldı geçen sene kimse gıkını çıkarmadı mesela. Nedir bunun kıstası ? GS’li olunca konuşamıyor musun ?

Beğeni Sayısı
701
Puanlar
0
Fb li olupta hakem övüp veya hakem yeren birini söyler misin ?

Beğeni Sayısı
2,799
Puanlar
0
Hepsi desem daha rahat olur sanırım. Ben hakem eleştirmeyen insan görmedim. Daha yeni Mustafa Öğretmenoğlu’na sövüldü, sizin Trabzon maçı hakemine sövüldü :)

Benim övdüğüm bir hakem yok bu arada. Hepsi kötü.

shadow_eeus

BF ÜYE
Beğeni Sayısı
4,143
Puanlar
0
işim vardı uzaktım
kimler mağdur olmuş yine, var mı organize kötülük filan?

3 büyüklerin, hangisi olursa evindeki bir maça atanan bir hakem için bu kadar yaygara koparması ayıp hakikaten.
bjk-fb-gs evlerinde hakemlerin lehlerine yaptıkları eyyamlar buradan çin'e yol olur.
varsa senede 2-3 tane aleyhlerinde hata ancak o kadardır.

örneğin geçen sene ali sami yen'deki trabzon maçında 1-1 iken diagne'nin net kırmızısını vermeyen ümit öztürk atansa kimse birşey demezdi, unutulur gider..
fb-bjk içinde bu böyle.

GS alayım mı diye düşünüyordum, Ali Palabıyık'ı görünce en ufak tereddütüm kalmadı, bu baskıyla o maçı GS'ye kazandırmak için elinden geleni yapar emin olun.

Kasımpaşa maçı öncesi bu kadar tantana çıkıyorsa FB maçı öncesini düşünemiyorum.
sakin biraz yaw...

Beğeni Sayısı
701
Puanlar
0
O zaman bizi de katın akp nin gitmeme zihniyetine :) Hak yemiş olmayalım . Ne diyelim mevzu uzar o zaman. Konuşmak veya yazışmak ile çözülmez.

Beğeni Sayısı
2,799
Puanlar
0
Hepimiz “öyleyiz” veya “değiliz”,

Baştan beri savunduğum bu. Siz öylesiniz biz böyleyiz’e itirazımız.

Beğeni Sayısı
2,628
Puanlar
0
Cuma maçları hep ters sonuçların çıktığı gündür. Pazartesi de öyle.

Palabıyık'ın gelmesi çok daha iyi oldu hakem eyyyama girer mutlaka itekler Gs'yi.

Baya da yüklendim Cuma günü Gs'lilerden çok Gs'li olacağım :D
kalplerimiz bir.. önce cumayı halledelim, cumartesi günüde Beşiktaşlıyız...

Beğeni Sayısı
1,541
Puanlar
128
Vedat bu sene milli takımda biraz daha kasarsa ligde de gol kralı olursa baya para kazandıracak bize rize de sonraki satıştan %15 pay alacak yalnız

Beğeni Sayısı
1,274
Puanlar
0
Galatasaraylılar geçen seneden bu hakeme bilendi ve 4 maç ceza üzerine kör göze parmak hesabı adamı atadılar bu haftaki maça. E ben de diyorum ki bu adam ne yapıp ne edip GS'nin 3 puanla ayrılmasını sağlayacak. Hakem olmasa bile yenmesi gereken bir rakip zaten bu ayrı. Bu sefer dengelenmiş olacak ve sezon içerisinde bir başka maça atandığında şu anki tepki verilmeyecek yani GS'ye verilecek hakemler kategorisine dahil edilebilecek bu arkadaş.

Beğeni Sayısı
1,183
Puanlar
0
olm 100 tane hülle işi yaptınız taylan ve göz kırpan smayli koyup insanları gaza getirmeye çalışıyorsun bu nasıl art niyettir 100 defa uyardılar bağımlısı mısın nesin :D
En son transferi referans verdim iste :p
Yoksa gustavo stayla dicektim...
Mustafa cengiz surekli bize laf cakiyor konusmasinda...rodrigues den para gelecekmis gelmemis. Onlarin actigi yoldan uefadan yirtmisiz falan filan.
Twitter hesaplari yalan soylemiyorsa tabii...

Beğeni Sayısı
2,799
Puanlar
0
Vedat bu sene milli takımda biraz daha kasarsa ligde de gol kralı olursa baya para kazandıracak bize rize de sonraki satıştan %15 pay alacak yalnız
Kosova Euro2020’ye kalabilirse ki şansı var, gerçekten para edebilir. Aksi halde çok para etmez. Henüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
5,812
Kullanıcılar
3,641
Son üye
Afterdeep