• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

NFL & NCAAF İletişim Alanı

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
199
Puanlar
0
49 ers de bi acaip oynuyor , ellerinden miss gibi td ı kaçırdılar offence faul le şimdi de bomboş enfes pass ı tutamadılar td için. Cardinals kıçını yırtıyor defence de ama ne kadar 49 ers bi acaip hallerde ise de güçleri yetmeyecek büyük ihtimal
49ers iyi bu sene geri geldik batida :) Zaten gelmelerini gecen sene bekleniyordu ama sakatliklar ve sezona kotu baslamalari tikamisti onlerini.

49ers Patriots finali olursa cok sik olur. Harika bir koclari var her acindan.

Cardinals'ta basarili bir sezon geciriyor. Rookie QB ve rookie Coach ile. Zaten handikaplari hep kapatiyorlar beklenenin cok uzerindeler.

hkann

KURUCU ADMIN
Beğeni Sayısı
26,521
Puanlar
0
Bugün sahalardaki yerimi almayı düşünüyorum ,

maçlar başlamadan pick lerim gelecek kalp parçalayan, nefes alımını durduran . :D

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
199
Puanlar
0
Haha aynen...
Derken iste o hata geldi td yaparlarsa donebilir :)

Beğeni Sayısı
508
Puanlar
0
Haha aynen...
Derken iste o hata geldi td yaparlarsa donebilir :)
TD geldi ama hiç ışık yok gibi rush savunmasını bu kadar durduramayan bir patriots savunması da şaşırtıcı.BB inşallah düzgün bir şekilde yaptıkları hücümları anlatmıştır çok aktif bir ravens hücumu var ya.

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
199
Puanlar
0
Kesildi bile hizlari iste bir turnover ile suratlar dustu:)

3 skor geriden deplasmanda gelmek zor yaparsa ancak Pats yapar zaten, bakalim ne olacak.

Ben rakip coach olsam derim ki hic bir punt ve kick off'ta topa dokunulmayacak, cunku her mac 1 top kaybi oluyor Pats'in rakibinde ayni sekil.

Beğeni Sayısı
508
Puanlar
0
Hakemler de müthiş bugün şu topta resmen patriots'u hakemler durdurdu.

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
199
Puanlar
0
Verdigi Intentional grouding kararina gel baskan.

Bir karar yine macin gidisatini degistiriyor. Napoli baskani bosa konusmadi. Allahtan video'da bakabiliyorlar yoksa her kararlari yanlis.

Hangi spor yada ulke oldugu farketmiyor, ama ben bu sporu izledigim icin ve bu sporda her poziyon altin degerinde oldugu icin hakemler cok etkiliyor.

Beğeni Sayısı
508
Puanlar
0
Verdigi Intentional grouding kararina gel baskan.

Bir karar yine macin gidisatini degistiriyor. Napoli baskani bosa konusmadi. Allahtan video'da bakabiliyorlar yoksa her kararlari yanlis.

Hangi spor yada ulke oldugu farketmiyor, ama ben bu sporu izledigim icin ve bu sporda her poziyon altin degerinde oldugu icin hakemler cok etkiliyor.
Top kaybından sonra 5 yarda kadar gelmiştik yine bir düdük ile şuradan td almamız engellendi gerçekten çok değişik bir maç yönetiyorlar 2.yarıyı merakla bekliyorum böyle devam mı edecekler ?

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
199
Puanlar
0
Bu haftaki program hosuma gitti...

Jets +2.5

Panthers +6

Rams ML , -3

Simdilik sonra yazacagiz yine...

Saints ML & Browns ML de kombinemiz bu haftalik.

Son düzenleme:
Beğeni Sayısı
508
Puanlar
0
Vakti olanın titans-chiefs maçının son 2 dakikasını izlemesini tavsiye ederim çok çok keyifli bir maç sonuydu.Chiefs'in kaçırdığı FG sonrası Titans td si ve tekrar kaçan bir chiefs field goal performansı inanılmaz maç :D

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
199
Puanlar
0
Rodgers'a calinan roughing the passer karari :D

Yok birakiyorum ben isi... Net kolluyorlar Packers'i bu sene boyle bir karar olamaz.Birseyler donuyor her Packers'in ic saha macinda.

@mami

Chiefs maci bir garip oldu nasil verdiler anlamadim bende o maci. Arada bakiyordum kakattim bitti diye bir skora baktim kaybetmisler.

Hala devam ediyor siyah beyaz gomlekli arkadaslar. Bir tane holding calmiyorlar formalari genisledi Panthers DL'in . Her tekrarda ne buyuk rezalet Packers lehine dudukler oldugunu izliyoruz. Kapatiyorum neyse ugrasamam oynasinlar.

Rivera artik dayanamdi napiyorsunuz diyor hakemlere 3. Packers ic saha maci hakemlerle kazanilan...

Son düzenleme:

hkann

KURUCU ADMIN
Beğeni Sayısı
26,521
Puanlar
0
Tarihin en büyük cezalarından birini geçtim hapis cezası geliyormuş elemana , o helmet i sokacaklar bi yerine çok büyük ihtimal salağın .

Beğeni Sayısı
542
Puanlar
0
Yalnız önce dayak yiyen eleman kaskı çıkarmaya çalışmış beceremeyincede öbürü öyle çıkartılmaz böyle çıkartılır deyip kafaya yerleştirmiş:)

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
6,306
Kullanıcılar
3,909
Son üye
Nevruzo77