• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi Tahminleri (1-2 Ekim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mandrake

EPL Tipster
TIPSTER
Beğeni Sayısı
1,843
Puanlar
0
Merhabalar,

Kısa kısa Şampiyonlar ligine bakalım. Geçen hafta aklımızdan kalanlarla takımların kendi ligindeki form durumları ile tahmin yapmaya çalışacağız.

Real Madrit vs Club Brugge

Real Madrit Ligde bu sezon henüz hiç bir maçını izlemedim. Hazırlık maçlarında izledim. Kötüydü. Bir de PSG önünde izledim. PSG önünde izlediğim Real Madrit o maçta gol atmayı başaramamıştı. Club Brugge yenmeye yetecek oyundu. Club Brugge evinde oynadığı Galatasaray maçında beğenmedim. Real Madrit gruptan çıkmak için bu evindeki fırsatı kaçırmayacaktır. Real madirt kazanır bir şey vermiyor. Maça 2,5 gol üstü diyelim. Oran: 1,42

Galatasaray vs PSG

Galatasaray henüz oturmuş düzeyde oyun oynayamıyorlar. Falcao ' nun Belhanda ve Feguli ile pas bağlantısı yok. Falcao ceza sahası içerinde yapıştıran oyuncu. Orada topla buluşması lazım. Belhanda ve Feguli içeriye girdikleri için başka bir oyun oynanıyor. PSG ligde başka Şampiyonlar liginde başka Reims maçı bambaşka :) Real Madrit maçı bambaşka. PSG kazanır. Oran: 1,41

Tottenham vs B.Münih

Tottenham bence formları iyi değil. Ligde son maçları southampton önünde 2-1 kazanmalarına rağmen fazla pozisyon üretemediler. Şampiyonlar Liginde farklı oynar. B.Münih ligde hiç izlemedim. Kızılyıldız önünde izledim. B.Münih kazanır. Oran: 2,13

Kızılyıldız vs Olimpiyakos

Kızılyıldız ligde izlemiyoruz tabiki. Denk gelmedik. Öyle sportzone açalım bakalım. Ama B.Münih maçını izledim. Tehelikeli takım olduğunu o gün de yazdım. Evinde nasıl oynarlar bilmiyorum. Olimpiyakos izlemedim. Eğer olimpiyakos bayağı iyiyse maç berabere olur. Olimpiyakos hiç izlemedim. Kızılyıldız yenerse şaşırmam. Beraberlik oranı: 3,31

Atalanta vs Shaktar

İtalya' da Atalanta rüzgar gibi oynuyor. Şampiyonlar liginde Zagreb çarpmıştı. Kendine geldi mi acaba? Shaktar ne tahlihsiz takım sürekli M.Ciy grubuna düşüyor. Shktar M.City karşısında izledim. Kollektif oyun oynuyorlar. Shaktar yenilmez. Shaktar beraberlikte iade düşünülebilir. Oran: 2,90

M.City vs D.Zagreb

M.City aynı bildiğimiz gibi herhangi bir değişiklik yok. D.Zagreb Şampiyonlar liginde gördüm. Bayağı sertleşmiş takım. Fiziği bayağı ön planda tutmuşlardı. Kaba oyun oynamışlardı. Oyuna serttiler. Rakibe sert olarak anlaşılmasın. Toplam gol 3,5 üstü : 1,65

L.Moscow vs A.Madrit

L.Moscow Almanya' da yeşil yatak gibi sahayı bulunca ne top oynadılar öyle. A.Madrit kazanır oynamam. A.Madrit izleyeni yoruyor.Bu Maça oynanmaz :) Karasızım. Toplam gol 2,5 alt Oran: 1,67

Juventus vs B. Leverkusen

Juventus en son Spal ' ı 2-0 la geçtiler. Formlarında herhangi bir değişiklik yok. Bayer Şampiyonlar liginde L.Moskow karşısında bir türlü sonuç elde edemedi. Şimdi favori girmedikleri için daha rahat oynamaları münkün. Hızlı bir maç bekliyorum. İlk yarı 1,5 gol üstü oran: 2,43

Maçlar sohbete açıktır.

Herkese Bol Şanslar

Son düzenleme:

Rhené

iyi birey, iyi vatandaş, iyi sporcu: ALTINORDU !
Beğeni Sayısı
1,865
Puanlar
0
Günün en güzel maçı Tot-Bayern maçı olacak bana göre . izlemenizi tavsiye ediyorum .

iki taraftan da comeback gelebilir . ilk yarısı çok hareketli maç olacak . iy 1.5 üst öneriyorum . güven 8/10 .

Loc.Moscow-Atl.Mad. maçı ise kesinlikle bayık bir maç olacak . iddaa sistem kuponlarına x/x öneririm.

Kızılyıldız-Oly de tam bir beraberlik maçı.

Galatasaray'ın direnebileceğini zannetmiyorum. PSG takım golü 2.5 üst , güven 6/10 ile denemeye dğer gözüküyor.

Mandrake

EPL Tipster
TIPSTER
Beğeni Sayısı
1,843
Puanlar
0
Merhabalar,

Kısa kısa Şampiyonlar ligine bakalım. Geçen hafta aklımızdan kalanlarla takımların kendi ligindeki form durumları ile tahmin yapmaya çalışacağız.

Real Madrit vs Club Brugge

Real Madrit Ligde bu sezon henüz hiç bir maçını izlemedim. Hazırlık maçlarında izledim. Kötüydü. Bir de PSG önünde izledim. PSG önünde izlediğim Real Madrit o maçta gol atmayı başaramamıştı. Club Brugge yenmeye yetecek oyundu. Club Brugge evinde oynadığı Galatasaray maçında beğenmedim. Real Madrit gruptan çıkmak için bu evindeki fırsatı kaçırmayacaktır. Real madirt kazanır bir şey vermiyor. Maça 2,5 gol üstü diyelim. Oran: 1,42

Galatasaray vs PSG

Galatasaray henüz oturmuş düzeyde oyun oynayamıyorlar. Falcao ' nun Belhanda ve Feguli ile pas bağlantısı yok. Falcao ceza sahası içerinde yapıştıran oyuncu. Orada topla buluşması lazım. Belhanda ve Feguli içeriye girdikleri için başka bir oyun oynanıyor. PSG ligde başka Şampiyonlar liginde başka Reims maçı bambaşka :) Real Madrit maçı bambaşka. PSG kazanır. Oran: 1,41

Tottenham vs B.Münih

Tottenham bence formları iyi değil. Ligde son maçları southampton önünde 2-1 kazanmalarına rağmen fazla pozisyon üretemediler. Şampiyonlar Liginde farklı oynar. B.Münih ligde hiç izlemedim. Kızılyıldız önünde izledim. B.Münih kazanır. Oran: 2,13

Kızılyıldız vs Olimpiyakos

Kızılyıldız ligde izlemiyoruz tabiki. Denk gelmedik. Öyle sportzone açalım bakalım. Ama B.Münih maçını izledim. Tehelikeli takım olduğunu o gün de yazdım. Evinde nasıl oynarlar bilmiyorum. Olimpiyakos izlemedim. Eğer olimpiyakos bayağı iyiyse maç berabere olur. Olimpiyakos hiç izlemedim. Kızılyıldız yenerse şaşırmam. Beraberlik oranı: 3,31

Atalanta vs Shaktar

İtalya' da Atalanta rüzgar gibi oynuyor. Şampiyonlar liginde Zagreb çarpmıştı. Kendine geldi mi acaba? Shaktar ne tahlihsiz takım sürekli M.Ciy grubuna düşüyor. Shktar M.City karşısında izledim. Kollektif oyun oynuyorlar. Shaktar yenilmez. Shaktar beraberlikte iade düşünülebilir. Oran: 2,90

M.City vs D.Zagreb

M.City aynı bildiğimiz gibi herhangi bir değişiklik yok. D.Zagreb Şampiyonlar liginde gördüm. Bayağı sertleşmiş takım. Fiziği bayağı ön planda tutmuşlardı. Kaba oyun oynamışlardı. Oyuna serttiler. Rakibe sert olarak anlaşılmasın. Toplam gol 3,5 üstü : 1,65

L.Moscow vs A.Madrit

L.Moscow Almanya' da yeşil yatak gibi sahayı bulunca ne top oynadılar öyle. A.Madrit kazanır oynamam. A.Madrit izleyeni yoruyor.Bu Maça oynanmaz :) Karasızım. Toplam gol 2,5 alt Oran: 1,67

Juventus vs B. Leverkusen

Juventus en son Spal ' ı 2-0 la geçtiler. Formlarında herhangi bir değişiklik yok. Bayer Şampiyonlar liginde L.Moskow karşısında bir türlü sonuç elde edemedi. Şimdi favori girmedikleri için daha rahat oynamaları münkün. Hızlı bir maç bekliyorum. İlk yarı 1,5 gol üstü oran: 2,43

Maçlar sohbete açıktır.

Herkese Bol Şanslar
Merhabalar

Tekli olarak düşünülürse geceyi karlı kapattığını söylemek zor olmaz. Güzel oranlı maçlarin olduğunu söylemekte zordu.Cok kafa takımların maçları vardı .

Real Madrit 2-2 club Brugge

Gecenin ilginç sonuçlarından bir tanesi.
Maça 2,5 gol üstü diyelim. Dedik. Doğru tercihti. Oran: 1,42

Galatasaray 0-1 PSG

PSG tek golle kazandı. Beklenen sonuçlardan bir tanesiydi. GS göstermiş olduğu mücadele güzeldi. PSG kazanır. Demiştik . Doğru tercihti. Oran: 1,41

Tottenham 2-7 B.Münih

Ligde Tottenham bozuk olduğunu söyledik. B.Munih kazanması normaldi.B.Münih kazanır. Demistik. Doğru tercihti Oran: 2,13

Kızılyıldız 3-1 Olimpiyakos

Kızılyıldız tehelikeli takım. İyi takim. Zorlar . Güzel oynuyorlar. Tottenham zorluk çıkarırlar. Olimpiyakos hiç izlememiştim. O da kalıbının takımı değilmiş. Berabere tercihimizde yanildik. Oran: 3.31 Ev kazandı şasirmadik.

Atalanta 1-2 Shaktar

Atalanta öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı. Shaktar daha iyi takım. Gruptan Sharkhtar çıkmasını bekliyorum. Son dk golü ile Sharkhtar kazandı. Oran : 2.90

M.City 2-0 D.Zagreb

D.zagrep iyi kapattı fazla alan birakmadi.M.city ,iki golle gecti 3.5 toplam gol tercihimiz yanlıştı.

L.Moscow 0-2 A.Madrit

Zor macti. 2.5 gol altı seçeneği doğruymuş. Oran:1.67

Juventus 3-0 B. Leverkusen

Juventus erken bir gol buldu. Ama ilk yarı fazla pozisyon yoktu. İlk yarı sadece bir gol çıkınca ilk yarı 1.5 tercihimiz yanlismis. Oran:2.45

Mandrake

EPL Tipster
TIPSTER
Beğeni Sayısı
1,843
Puanlar
0
Merhabalar

Bugün Şampiyonlar ligi maçlarına çok fazla deginmeyeceğim. Sadece dikkatimi çeken bir iki maçın bendeki hissiyatlarini paylaşacağım.

Genk vs Napoli

Genk bu arenaya pek alışık değil. Çabuk adapte olacağa benzemiyor. Napoli takımı da Salzburg aratmaz. Napoli kazanır.

Diğer karşılaşmalar oldukça tehelikeli benim düşünceme göre Slavia Prag tehelikeli takım. Geçen haftada belirtmiştik. Dourtmund deplasmanda biraz istenilen düzeyde değil. Endişe verici. Ama kazanabilir.

Lille evinde Chealsea ile karşılaşacak. Chealsea çok formda değil. Ligde pozisyona girme sıkıntısı yaşıyor. Lille iyi kapanir. Klasik Fransız takımı. Ajax takımının Lille kilidini kolay açmadığını biliyoruz. Ajax hücum çeşidi chealsea göre daha fazla. Maçı yeterince riskli olmasına yetiyor.

Kombine kuponlarda Dourtmund kazanır ve Chealsea kazanır şekilde kupon yapmanızı ben önermiyorum.

Bu iki maç kirilganliklari ev sahibi takımlarin oyun anlayışları itibari ile bana göre oldukça riskli.

Bildiğim baktığım kadarı ile Barcalona ligde pek iç açıcı değiller. Messi oynamayacak galiba. Büyük ihtimalle. Inter ilk maclardaki gibi favori olarak sahaya çıkmayı sevmez. Böyle supriz şekilde olursa daha rahat bir oyun ortaya koyabilirler. Zorluk çıkarabilir.

Liebzig evinde Lyon ile oynayacak. Liebzig Schalke maçında istenileni alamadılar. Zor oyunu bozdu. Lyon deplasmanda daha rahat oyun çıkarabilir.

Barcalona kazanir ve Liebzig kazanır kombine kuponlarda bir arada bulunmaması gereken maçlar olarak görüyorum.

Bu iki karşılaşmanın aşağı yukarı risklerinin benzer özellik taşıdığını düşünüyorum.

Benzer riskleri kombine etmenin kombine oyunlarınin verimliliğini düşürdüğüne inanıyorum.

İki takımdan galip gelmesinin aynı risk faktorlerinin aynı şekilde çalışıyor olmasının düşük ihtimali üzerinden yola cikilmistir.

Herkese Bol Şanslar.

Son düzenleme:

Rhené

iyi birey, iyi vatandaş, iyi sporcu: ALTINORDU !
Beğeni Sayısı
1,865
Puanlar
0
bu gecenin izlenmeye en lâyık maçı : 22.00 Liverpool - Salzburg maçı olacak.

salah her iki yarıda gol bulur : @8.50 , bets10 . stake 3/100 .

herhangi bir oyuncu hat-trick yapar : @15.00 , stake 15/1000 (cascade)

Puul'dan comeback görebiliriz. ( bein max1 )

kezâ Slavia Prag maçında da ilk golü Dortmund'dan bekliyorum dk. 20-25'e kadar. İLk yarı karşılıklı gol olur bahsi stake 4/10 ile değerlendiriebilir . Dortmund ilk golü atar ama maçı kazanamaz bahsi de ( @5.5 / cascade ) stake 3/100 ile değerlendirilebilir.

Barça - İnter maçının çok keyifsiz geçeceğini düşünüyorum .

Leipzig-Lyon maçı için ise no-bet . maç çok tehlikeli. her şey olabilir derim nâcizane.

Mandrake

EPL Tipster
TIPSTER
Beğeni Sayısı
1,843
Puanlar
0
Merhabalar

Bugün Şampiyonlar ligi maçlarına çok fazla deginmeyeceğim. Sadece dikkatimi çeken bir iki maçın bendeki hissiyatlarini paylaşacağım.

Genk vs Napoli

Genk bu arenaya pek alışık değil. Çabuk adapte olacağa benzemiyor. Napoli takımı da Salzburg aratmaz. Napoli kazanır.

Diğer karşılaşmalar oldukça tehelikeli benim düşünceme göre Slavia Prag tehelikeli takım. Geçen haftada belirtmiştik. Dourtmund deplasmanda biraz istenilen düzeyde değil. Endişe verici. Ama kazanabilir.

Lille evinde Chealsea ile karşılaşacak. Chealsea çok formda değil. Ligde pozisyona girme sıkıntısı yaşıyor. Lille iyi kapanir. Klasik Fransız takımı. Ajax takımının Lille kilidini kolay açmadığını biliyoruz. Ajax hücum çeşidi chealsea göre daha fazla. Maçı yeterince riskli olmasına yetiyor.

Kombine kuponlarda Dourtmund kazanır ve Chealsea kazanır şekilde kupon yapmanızı ben önermiyorum.

Bu iki maç kirilganliklari ev sahibi takımlarin oyun anlayışları itibari ile bana göre oldukça riskli.

Bildiğim baktığım kadarı ile Barcalona ligde pek iç açıcı değiller. Messi oynamayacak galiba. Büyük ihtimalle. Inter ilk maclardaki gibi favori olarak sahaya çıkmayı sevmez. Böyle supriz şekilde olursa daha rahat bir oyun ortaya koyabilirler. Zorluk çıkarabilir.

Liebzig evinde Lyon ile oynayacak. Liebzig Schalke maçında istenileni alamadılar. Zor oyunu bozdu. Lyon deplasmanda daha rahat oyun çıkarabilir.

Barcalona kazanir ve Liebzig kazanır kombine kuponlarda bir arada bulunmaması gereken maçlar olarak görüyorum.

Bu iki karşılaşmanın aşağı yukarı risklerinin benzer özellik taşıdığını düşünüyorum.

Benzer riskleri kombine etmenin kombine oyunlarınin verimliliğini düşürdüğüne inanıyorum.

İki takımdan galip gelmesinin aynı risk faktorlerinin aynı şekilde çalışıyor olmasının düşük ihtimali üzerinden yola cikilmistir.

Herkese Bol Şanslar.
Napoli beraberliği Real Madrid'in puan kaybının önündeydi. Real Madrid top felan oynamiyor. Berabere bitirmesini bir şekilde normal karşılanabilir. Naapoli beraberliği anlatılamaz. Bildiğimiz gecenin supriz maclarindandi.

Barça Inter karşısında 0-1 yenik duruma düşmesine rağmen 2-1 dönüşü bir özgüven olarak takıma yansıyacaktır. Inter 0-1 uzun süre oyunun goturmek beraberlikle dahi sahadan ayrılamamanin yıpratıcı etkileri olacak mı? Olursa nasıl şekil alacak.

Liebzig evinde yoklari cekti. Lyon farklı bir deplasman performansı.

Dourtmund uzerine düşeni yapmis.

Lille şampiyonlar ligi ağır geliyor. UEFA kupasında oynasın. Chealsea kazanarak evinde kaybettiği Valencia maçını bir şekilde telafi etti. Valencia Ajax önünde kaybedince.

Liverpool sürekli aynı 11 oyuncu. Takıma fazla yük binmeye basladi. Napoli maçı , Chelsea maçının ikinci yarısı biraz. S.United maçı zorlandılar. Bu maçta Salzburg yorar. Koşturur. Salzburg proje takımı yükselen bir değer gibi duruyor.

Zenit evinde mutlu. Geçen hafta Lyon' dan bir puan çıkarınca umutlar iyice yeşerdi.

Benfica bu kadar kolay mı teslim olacak. Göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
5,812
Kullanıcılar
3,641
Son üye
Afterdeep